Aktuální linkové vedení
Seznam aktuálních deních autobusových linek:
(jízdní řády linek jsou na webu dopravce: www.pmdp.cz)
Číslo linky: | Trasa: |
20 | Zruč Senec - Bílá Hora - Zadní Roudná - Mrakodrap |
21 | Litice, Veveří - Tyršův sad - Bory |
22 | Koterov - Světovar, Jasmínová - Náměstí Milady Horákové - Doudlevce ETZ- Dobrovského - Karlov, Škoda VIII. brána |
23 | Náměstí Milady Horákové - Čechurov, rozc. - Radobyčice, Dlážděná - Tyršův most - Bory |
24 | Zadní Skvrňany - Borská Pole, Panasonic - ZČU - Bory |
25 | FN, Lochotín - Břeclavská - Vinice |
26 | Nová Ves, náves - Lhota, náves - Valcha - Bory |
27 | Košutka, Krašovská - Skautská - Rondel - Sady 35 - Mrakodrap |
28 | Bukovec, Papírna - Bukovec - Doubravka, Zábělská - Stavební stroje - Sady 35 - CAN, Husova |
29 | Borská Pole, Teslova - Obchodní - Sukova - Náměstí Milady Horákové - Částkova - Doubravka, Zábělská |
30 | Borská Pole, Teslova - ZČU - Bory - Náměstí Milady Horákové - Částkova - Kovošrot - Okounová BUS - Uněšovská, Globus - Košutka, Krašovská |
31 | Náměstí Milady Horákové - Hradiště |
32 | Bory - Tyršův most - Podhájí - Černice, Nákupní zóna - Starý Plzenec, Sedlec |
33 | Košutka, Krašovská - Karlovarská - FN, Lochotín - Rondel - Muzeum |
34 | Hlavní nádraží ČD, Americká - Mrakodrap - Sady 35 - FN, Lochotín - Okounová BUS - Škoda JS - Třemošná ZŠ |
35 | Hlavní nádraží ČD, u Ježíška - Mrakodrap - CAN, Husova - Malesice - Křimice |
36 | Šimerova - Bory - Obchodní - Nová Hospoda |
40 | Košutka, Krašovská - Karlovarská - Rondel - Muzeum |
41 | Vinice - Sady 35 - CAN, Husova - u Apolla - Křimice |
51 | Náměstí Milady Horákové - Koterov - Starý Plzenec |
52 | Doubravka, Zábělská - Chrást, konečná - Smědčice - Bušovice, konečná |
53 | Doubravka, Zábělská - Červený Hrádek - Kyšice OÚ - Dýšina, Nová Huť |
54 | Doubravka, Zábělská - Červený Hrádek - Dýšina, Nová Huť - Chrást, konečná |
56 | Vinice - Sady 35 - CAN, Husova - Křimice, Chebská - Vochov - Kozolupy I. - Město Touškov |
Seznam aktuálních autobusových nočních linek:
Číslo linky: | Trasa: |
N1 | Bolevec - U Gery - Mrakodrap - FN, Bory - ZČU - Nová Hospoda |
N2 | Černice - Náměstí Milady Horákové - Mrakodrap - CAN, Tylova - Skvrňany, Sídliště |
N3 | Doubravka, Zábělská - Lobzy, Pod vrchem - Mrakodrap - Sady 35 - Košutka, Krašovská |
N4 | Bílá Hora - U Gery - Mrakodrap - FN, Bory - Bory - Litice, na návsi - Lhota, náves |
N5 | Radobyčice, Dlážděná- Koterov - Náměstí Milady - Horákové - Mrakodrap - Křimice, Chebská - Radčice - Malesice |
N6 | Červený Hrádek - Doubravka, Zábělská - Lobzy, Pod vrchem - Mrakodrap - Sady 35 - Košutka, Krašovská |
Seznam aktuálních autobusových zvláštních linek:
Číslo linky: | Trasa: |
72 | Zvon - Mrakodrap - Tomanova - FN, Bory - Bory |
Zde je odkaz na interaktivní plán dopravy: gis.plzen.eu/IPD/
Zde je odkaz na jízdní řády linek pmdp:jizdnirady.pmdp.cz/LinesList.aspx